27 października w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodzono Halloween, wydarzenie które promujemy przede wszystkim jako dzień dobrej zabawy oraz okazję do zapoznania się ze zwyczajami krajów anglosaskich.
W tym roku został przeprowadzony konkurs "Jesienna dynia", którego laureatkami zostały: Zuzanna Fręśko z klasy IV LO, Natalia Sikora z klasy I THK i Nina Ławniczak z klasy I THK.
Jak co roku uczniowie przygotowali kostiumy i mroczne makijaże, a dekoracje na korytarzu dodawały nastroju grozy.
W konkursie na najlepszy kostium zwyciężyły: Zuzanna Muchar z klasy II THK, Nina Ławniczak i Teresa Kistowska z klasy I THK.
W nagrodę za starania dla wszystkich uczniów Samorząd Uczniowski przygotował słodką niespodziankę.