W dniu 9 marca uczniowie klasy II LO naszej szkoły zdjęli mundury, ubrali się na sportowo i o godzinie 8.00 wsiedli do autokaru by o godzinie 9.30 zameldować się w Energi Super Park znajdującym się na terenie galerii Pestka w Poznaniu.
Tam po krótkim instruktażu o zasadach bezpieczeństwa, rozgrzewce z instruktorem oraz pod czujnym okiem wychowawcy oddali się dzikim harcom w basenach z gąbką, na trampolinach oraz innych urządzeniach, których nazw nawet trudno spamiętać.

Niemalże w każdym kraju świata istnieje tradycja wyplatania koszy. W naszym kraju najpopularniejszym surowcem plecionkarskim jest wiklina – czyli młode pędy kilku gatunków wierzb rosnących w Polsce.
W dniu 12 kwietnia szkolny internat zamienił się w warsztat plecionkarski.

IX Powiatowy Konkurs Układania Stroików Wielkanocnych w Trzciance już za nami. Jak zawsze nasza reprezentacja wywalczyła kilka dyplomów 😎🤩😎. Tak więc:
I miejsce: D. Mularski 🤩
III miejsce: J. Mazur 🤩
Wyróżnienie: J. Dubiak 😍

Zastanawiasz się nad swoją zawodową przyszłością? Szukasz pracy ciekawej i satysfakcjonującej? Pomyśl o służbie w Policji!

Zadzwoń pod numer infolinii 19 997 lub skontaktuj się z najbliższą jednostką Policji!

DNI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

W dniach 29-30 marca w Trzcianeckiej firmie Joskin zorganizowano dni otwarte. Była możliwość zwiedzenia fabryki i prześledzenia całego procesu produkcyjnego, co było niezmiernie interesujące i pouczające dla uczniów naszych szkół rolniczych. Firma zorganizowała wiele atrakcji. Uczniowie spożywali smaczne posiłki i otrzymali firmowe gadżety.