BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

Jeżeli nie chcesz spędzać czasu tylko w szkolnej ławie i poznawać teoretycznie otaczającego nas świata to dobrze trafiłeś. Jeżeli nie chcesz uczyć się codziennie, a interesuje Ciebie praktyczna nauka zawodu, poznawanie niuansów przyszłej profesji w sposób „namacalny” to ta szkoła jest dla Ciebie. Już po 3 latach nauki praktycznej i teoretycznej trafisz na rynek pracy otrzymując bardzo często wysokie wynagrodzenie.

Jeżeli stwierdzisz, że chcesz się dalej kształcić, podnosić swoje kwalifikacje to masz możliwość kontynuowania nauki w BRANŻOWEJ SZKOLE II STOPNIA. Możesz zdać maturę i rozpocząć studia. Tak więc nie zwlekaj, wybierz zawód, miejsce praktyk, a my zrobimy resztę - pomagamy również w znalezieniu praktyk. Już dziś zastanów się kim chcesz być w przyszłości i złóż podanie. Pamiętaj też, że za praktyczną naukę zawodu otrzymujesz wynagrodzenie określone ustawowo od początku nauki.

Wybierz zawód i zadzwoń, napisz, przyjdź osobiście. ZAPRASZAMY!

TAKIEJ SZANSY NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE!

:)