W dniu 31.10.2023 r. w naszej szkolnej stajni odbył się Hubertus. Tego dnia pogoda nas nie rozpieszczała, ale to nie przeszkodziło w aktywnym spędzaniu czasu. Nasze święto zaczęliśmy konkursem ujeżdżenia kl. L, gdzie uczennice klasy 2 THK wraz z rumakami musiały się wykazać wyczuciem taktu i rytmu. Najlepszą technicznie zawodniczką okazała się Oliwia Bąkowska na klaczy Anabel, drugie miejsce zajęła Natalia Baniecka na wałachu Wolter, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się Julia Koch klaczy Laura. Po konkursie ujeżdżenia szukaliśmy lisa w okolicznym lesie, gdzie spostrzegawczością odznaczyła się uczennica 1THK2 Wiktoria Matz.

Tego dnia również klasa 5 THK zorganizowała konkurs hobby horse- a triumfowała w nim Maja Kułakowska z kl. 2 THK. Tego dnia odbywały się liczne gry i zabawy, a nasi rolnicy zadbali o ognisko i pyszne ziemniaczki.