To już coroczna tradycja w naszej szkole. Zdrowe odżywianie powinno być priorytetem w życiu każdego z nas dlatego promujemy zdrowy tryb życia. Jak zawsze dzień ten bogaty jest w różne wydarzenia. W tym roku zadaniem bojowym było wykonanie kostiumu OWOC/WARZYWO w dowolnej technice, wykonanie zdrowego deseru, wykonanie rebusu profilaktycznego i wiele innych. Nie zapomnieliśmy też o duchowej stronie naszego życia co zaowocowało projekcją filmu NieObecni - Depresja.

Nie sposób opisać wszystkiego co tego dnia uczniowie wyprawiali na moich oczach. Inwencja twórcza i nieograniczone możliwości w kreacji potraw to domena naszych podopiecznych. Po zapoznaniu się z efektami pracy, komisja uznała klasę II LO za lidera promocji zdrowia. Nie zmienia to faktu, że wszyscy wypadli rewelacyjnie. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. Do następnego roku