W ubiegłą niedzielę odbyła się wycieczka szkolna na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Ponad 30 uczniów naszej szkoły miało okazję oglądać oraz dopingować konie rasy pełnej krwi angielskiej i czystej krwi arabskiej podczas wyścigów płaskich. Oglądanie koni na padoku przed gonitwą i typowanie zwycięzcy było dla wszystkich bardzo emocjonującym doświadczeniem. Przepiękny ,słoneczny dzień pozwolił na obejrzenie sześciu gonitw.

To była już druga organizowana przez szkołę wycieczka na wrocławski tor. Uczestnicy wyjechali bardzo zadowoleni i pełni nowych wrażeń. Na pewno tam wrócą…...
Kolejny szkolny wyjazd odbędzie się w listopadzie bieżącego roku, tym razem na międzynarodowe zawody konne Cavaliada-Poznań.

inż.Ewa Rajczakowska