Podobnie jak w latach ubiegłych w bieżącym roku Nasza Szkoła zorganizowała Dzień profilaktyki. To wspaniałe przedsięwzięcie ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia wśród uczniów i wyrabianie odpowiednich nawyków podczas doboru produktów spożywczych. Uczniowie bardzo się przygotowali do zadań, które były do wykonania w tegorocznej edycji.

Wykonano piramidę żywieniową, nagrywano film reklamowy promujący warzywa, nakryto przepięknie stoły w stylu eko z przekąskami oczywiście najzdrowszymi, zrobiono wiele soków warzywnych i owocowych, wykonano komiksy na temat agresji oraz ulotki na zadane tematy. Najwięcej punktów zdobyła klasa II THK i TR co uplasowało ja na pierwszym miejscu. Gratulujemy!