Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 właśnie się zakończyło . Tęskniliśmy za szkołą nie mogąc się doczekać powrotu i ponownego spotkania z przyjaciółmi po przerwie wakacyjnej. Młodzież zgromadziła się przed salą dużo wcześniej. Widać było uśmiech na twarzach i wyczuwało się rozluźnioną atmosferę. 9:00 – czas start.

Powitaliśmy pierwszoklasistów, a Pani dyrektor Agnieszka Radomska uroczyście rozpoczęła bieżący rok szkolny. Jak zawsze na naszej wrześniowej uroczystości nawiązujemy do 1 września 1939 r. Wtedy to wojska niemieckie bez wypowiedzenia wojny przekroczyły o świcie na całej niemal długości granice Rzeczypospolitej, rozpoczynając tym samym pierwszą kampanię II wojny światowej.
Jeszcze raz witamy naszych nowych uczniów i życzymy wspaniałych chwil w murach naszej szkoły.