Wszystko co dobre szybko się kończy Zakończyliśmy właśnie kolejny rok szkolny, bardzo udany rok, pełne sukcesów i satysfakcji. Tuż przed rozpoczęciem uroczystości, nasza uczennica Edyta Nowicka otrzymała z rąk Powiatowego Komendanta Policji w Czarnkowie, nagrodę za postawę prospołeczną. W dzisiejszych czasach postawa obywatelska godna naśladowania to rzadkość. Działania naszej uczennicy na rzecz drugiego człowieka świadczą o wrażliwości na społeczne potrzeby i oczekiwania. Bycie dobrym człowiekiem nie jest zauważane tak jak, np. osiągnięcia szkolne, ale uważamy, że jest cenniejsze, bo zmienia świat na lepszy i wzmacnia wiarę w ludzi. Gratulujemy!

Następnie rozpoczęliśmy wspaniałą uroczystość humorystycznym przedstawieniem z życia szkoły. Mieliśmy okazję podsumować rok oglądając wspomnienia na prezentacji multimedialnej, podsumowaliśmy nasze sukcesy, wręczono nagrody i rozdano świadectwa. Uczniowie niechętnie rozchodzili się do domów. To dla nas znak, że wakacje to tylko przerwa, która czasem przedłuża nam tęsknotę za szkołą. Wszystkim naszym uczniom życzymy udanego wypoczynku. Do zobaczenia